Powieść “Chechło”

Literatura polska co roku wzbogaca się o nowe pozycje i nowych pisarzy. Paulina Świst jest pisarką, która co prawda swój debiut ma już za sobą, ale obecnie ma miejsce premiera jej najnowszej książki. Dzieło to jest idealną pozycją na lato. Historia, która została zaprezentowana w dziele “Chechło“(https://www.taniaksiazka.pl/chechlo-paulina-swist-p-1538179.html) jest pełna wrażeń, ale także emocji, które nie opadną aż do ostatniej strony książki. Jest to pozycja idealna dla czytelników poszukujących dobrej historii z wątkiem romantycznym w tle.

“Chechło” – książka romantyczna, ale nie tylko

Powieść “Chechło” jest gatunkowo romansem, ale też powieścią obyczajową. To właśnie tak można sklasyfikować powieść, która jest przedstawiona w premierowej książce “Chechło“. Na czym skupia się fabuła książki? Na wakacjach, które mogą być niezapomniane. Nie tylko ze względu na okoliczności natury jakie na wsi można spotkać, ale także ze względu na nieszczęśliwe okoliczności jakie niektórzy spotkali. Marcin oraz Paulina wybrali się na wieś, gdzie jednak nie zabalowali długo. Ich życie za to może się przez to zmienić już na zawsze. Trafili oni na Lucę, który nie jest zwykłym człowiekiem. Chce on dorobić się sprytem oraz szemranymi interesami. Jego lato ma upłynąć na dorabianiu się wbrew prawa. Wieś jest dla niego idealnym miejscem, by w ciszy oraz spokoju zająć się szemranymi interesami, na których nikt go nie przyłapie. Czy te plany się jednak udadzą? Oraz co połączy Lucę z Marcinem oraz Pauliną? Tego najlepiej dowiedzieć się samemu z książki Pauliny Świst “Chechło”.

Postać pisarki Pauliny Świst

Paulina Świst jest osobą, której na próżno szukać w rzeczywistości. Czemu? Ponieważ jej jest to pseudonim artystyczny jakim posługuje się kobieta stojąca za nim. Pisarka bowiem jest nie tylko autorką polskich książek, ale też adwokatem. Jej życie dzieli się więc między dwa etaty oraz dwie dziedziny zainteresowań. Z jednej strony kobieta interesuje się prawem karnym natomiast z drugiej jest pisarką powieści romantycznych, literatury obyczajowej, thrilleru oraz kryminały. Paulina Świst tworzy zarówno serię książkowe jak i samodzielne dzieła. “Chechło” jest książką, które nie jest częścią cyklu. Za to z powieści, które zostały stworzone jako część serii to Karuzela, Przekręt oraz Sitwa, które razem tworzą serię Karuzela. Opinie jakie zbierają książki Pauliny Świst są w przeważającej części bardzo pozytywne, a sama autorka na brak zainteresowanie nie może narzekać. Jej najnowsze dzieło “Chechło” już wkrótce w księgarni.

 

Tagged , , , ,