“Chechło” – co oznacza tytuł

Książka “Chechło” to najnowsza pozycja od Pauliny Świst- autorki, która wciąż pozostaje schowana pod pseudonimem. Jej prawdziwa tożsamość nie jest znana jednak nie ma to aż tak wielkiego znaczenia, ponieważ liczy się jej twórczość, która już od samego debiutu dała się poznać z najlepszej strony. Pisarka od tego czasu zdążyła napisać już 14 książek, które zachwyciły czytelników w całej Polsce. Czy tak samo stanie się z premierową książką “Czchło”? Tego będzie można dowiedzieć się już wkrótce.

Premiera od pisarki Pauliny Świst

Paulina Świst jest osobą, którą można znać z licznych książek. Jej dzieła można spotkać w księgarniach w całej Polsce. Czytelnicy świetnią ją już znają z powieści kryminalnych romantycznych, obyczajowych, a także thrillerów, które tworzy. Jaka będzie więc książka “Chechło”?

Książka “Chechło” jest połączeniem gatunku romans oraz literatury obyczajowej jednak nieco kryminały również da się tu znaleźć. Czemu? Ponieważ historia, która została stworzona przez Świst jest najprawdopodobniej początkiem nowej serii książkowej. Pierwszy tom jaki został teraz napisany wprowadza czytelnika w świat, w którym należy najpierw poznać głównych bohaterów. Warto zacząć od Pauliny, która jest zwykłą dziewczyną. Dorabia jako kelnerka w pobliskiej restauracji, za to w wolnym czasie pisze powieść do poduszki. Jest też kolejny charakter- Luca, który jednak nie będzie dobrą postacią. Jego plany skupiają się na oszustwie, które jednak będzie fabularną niespodziankę w książce. Pojawi się też Marcin jednak jego postać najlepiej będzie już poznać na kartach książki. To właśnie losy tej trójki będą głównym motywem w książce “Chechło“.

Co oznacza tytuł książki “Chechło”?

Książka “Chechło” ma zaskakujący tytuł, który nie mówi zbyt wiele. W końcu “Chechło” to słowo, które raczej nie jest znane każdemu. Co więc ono oznacza? Jest to pytanie, na które można znaleźć odpowiedź w książce jednak zagadkę tę można rozwiązać także wcześniej. Chechło to nazwa zbiornika z wodą, który znaleźć można na południu Polski, czyli na Śląsku. To właśnie z rodzimych okolic autorka czerpie inspirację. Zbiornik ma się okazać jedną z ważniejszych rzeczy w całej książce. To czemu Chechło okaże się być takie ważne można przeczytać samemu zaraz po premierze książki. Paulina Świst przygotowała dla swoich czytelników wspaniałą, wielowątkową powieść, która zaskoczy nie jednego czytelnika. Żaden czytelnik nie może przegapić takiej premiery! “Chechło” już wkrótce w księgarni.

 

Tagged , , , ,